Lütfen Dikkat !!!!!

Tesislerimize rezervasyon yaptırmadan önce,  AŞAĞIDAKİ HUSUSLARI GÖZDEN GEÇİRİNİZ......

Yeni normalde tesislerimiz kapsamında oda tiplerimizden, hizmet standartlarına ve rezervasyon kampanyalarına kadar uzanan tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.  Sizlerin Tatil ihtiyaçlarının tam anlaşılması ve işletmelerimizde bu ihtiyacınıza uygun hizmet üretimi varsa sizlerle tatil birlikteliği yapmak üzere hazırlanmış sayfamızı incelemenizi rica ederiz. Aşağıda tesislerimizin ayrı, ayrı tanıtımlarının yer aldığı sayfalara tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tatil İhtiyaçlarınız  kapsamında olası bazı bilgi ihtiyaçlarınıza sitemizden ulaşamamanız halinde lütfen bizlerle irtibat numaralarımızdan veya mail yolu ile bağlantıya geçiniz.

Tesislerimizin resmi web sitesindesiniz bu sitede yer alan bilgiler ve hizmet standartları  tarafımızdan taahhüt edilen bilgi ve standartlardır.

Sitemiz haricinde tüm mecralarda verilmiş bilgiler ve dahi görseller verilmiş olduğu kurum ve kuruluşları bağlamakta ve dahi tesisimiz rızası ile yapıldığı anlamını taşımamakta; tesisimizle alakası bulunmamaktadır.  

Tesislerimizin standart ve hizmet görme metotlarını aşağıda yer alan linkleri tıklayarak ayrıca gözlemleyebilirsiniz.

Tesisimize rezervasyon yaptırmış misafirlerimiz sitemizde yer alan bilgilendirmeleri kabul etmiş bulunmaktadır. İşletmemizin T.C. KÜLTÜR ve TURİZM BAKANLIĞI denetiminde olmasına istinate, sitemizde yer alamayan hususlarda:

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

LARİNA HOTELS  | Karahayıt Mah. 125

Cami Sk No 26/1Pamukkale-DENİZLİ

REZERVASYON ve BİLGİ HATTI

güvenli turizm.png
hijyen otel logo transparan.png
Natura Turizm.png
Güvenli Thermal Kaplıca.png

© 2020 Larina Hotels, Larina Turizm Otel İnş.Gıda San ve TİC LTD ŞTİ.  tarafından oluşturulmuştur.

/script>