Larina Thermal Hotel

Karahayıt / Pamukkale

Larina Ninova Thermal

Karahayıt / Pamukkale

Denizli / Pamukkale / Karahayıt mevkiinde merkezdeki tesisimiz, Villa bina yapıları ile Termal beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumda 42 dönük araziye sahiptir. Bir birinden bağımsız 2 katlı villa yapılanmasındaki tesisimiz güncel mesafeli tatiliniz için ideal konumdadır.  Tamamı yenilenmiş 330 odalı tesisimizde Bayan-Erkek-Aile Termal havuzları- Türk hamamları- Açık kapalı havuzları- Yemyeşil bahçeşi SPA sı, Kendi Termal kaynağı ile  hizmetinizdedir. Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet veren tesisimiz ve yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * * Tatil köyü standartlarında hizmet vermektedir.     

Karahayıt / Pamukkale

Denizli / Pamukkale / Karahayıt mevkiinde merkezdeki tesisimiz, Villa bina yapıları ile Termal beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumda 16 dönük araziye sahiptir. Mesafeli Turizm koşullarında dizayn edilmiş tesisimiz güncel mesafeli tatiliniz için ideal konumdadır.  95 odalı tesisimizde Karahayıt Termal sulu havuz, Türkhamamı, Sauna, Masaj odaları Spa , Açık kapalı havuzu, bahçesi ve Kendi Termal kaynağı ile  hizmetinizdedir. Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet veren tesisimiz ve yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * yıldızlı otelstandartlarında hizmet vermektedir.     

hijyen otel logo transparan.png
hijyen otel logo transparan.png

Larina Family Resort

Kestel / Alanya

Kestel / Alanya

Alanya Kestel mevkiindeki tesisimiz, 35 dönümlük araziye sahiptir. Denize 750 m uzaklıkta bulunan tesisimizin 250m uzunlukta özel kumsalı, 3 Adet yüzme havuzu, Su kaydırağı, Türk Hamamı, mini club ve gün boyu animasyon faaliyeti ile Tamamı yenilenmiş 84 standart 246 adet family odası bulunmaktadır. Aile Konaklamaları için ideal bir tatil sunan tesisimizde Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet verilmekte olup,yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * * OTEL standartlarında hizmet vermektedir.     

hijyen otel logo transparan.png

Karahayıt / Pamukkale

Larina İncila Suites

İstanbul

Galata / İstanbul

1895 yılında inşa edilen İncila Suite, İstanbul şehrine özel bir otel konumundadır. Şehir merkezi sadece 1 km uzaklıkta ve hava alanı 45 dakika kadar yakınınızda. Uygun konumuyla otelimizden şehrin görülmesi gerekli  noktalarına ulaşmak çok kolay.
İncila Suite kusursuz bir hizmet ve konuklarını rahat ettirecek tüm imkanları sunuyor. Her odada ücretsiz Wi-Fi, 24 saat ön büro, hızlı check-in/check-out, bavul depolama, halka açık yerlerde Wi-Fi gibi olanaklar oteldeki birçok imkandan sadece birkaçı.
6 oda kapasiteli tesisimizde Deluxe Suite, Deluxe Oda ve Ekonomik oda seçeneklerinden birini seçebilirsiniz 

hijyen otel logo transparan.png

Larina Konak Garden

Pamukkale

Akköy / Pamukkale

Denizli / Pamukkale / Akköy mevkiinde merkezdeki tesisimiz, 6 dönüm arazide nar bahçesi içindeki bağ evinden oluşmaktadır. Mesafeli tatilinizde 2 oda 2 banyo ve salon ile mutfaktan oluşan otantik yapısını koruyarak renove edilmiş tesisimiz siz ve sevdiklerinizle keyifle vakit geçireceğiniz bir recidence dir. Otelcilik hizmetlerinin günlük olarak verildiği tesisimizde konaklarken Pamukkale' de bulunan diğer tesislerimizin olanaklarından faydalanabileceksiniz.      

hijyen otel logo transparan.png

Larina Vista Wellness Spa

Pamukkale

Pamukkale /Denizli

Denizli / Pamukkale de Travertenler manzaralı 140 dönüm araziye yerleşik yemyeşil bir doğaya sahip tesisimiz, 220 standart, 4 suit, 2 engelli odası olmak üzere 226 oda kapasitelidir. Sıcak- soğuk havuzları, Şifalı Pamukkale sularından faydalanmak isterseniz tesisimiz 2 adet kapalı sıcak havuz ( kış ayları için 1 tanesi bayanlara özel) 1 adet soğuk havuz, 1 adet açık havuz ( yaz aylarında faal) 1 adet çocuk havuzu, Buhar odası, Şok odası, Özel kese odası, Türk hamamı ile termal beklentilerinizi karşılayacak konumdadır.  Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet veren tesisimiz ve yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * Otel  standartlarında hizmet vermektedir.     

hijyen otel logo transparan.png
Natura Turizm.png
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

LARİNA HOTELS  | Karahayıt Mah. 125

Cami Sk No 26/1Pamukkale-DENİZLİ

REZERVASYON ve BİLGİ HATTI

güvenli turizm.png
hijyen otel logo transparan.png
Natura Turizm.png
Güvenli Thermal Kaplıca.png

© 2020 Larina Hotels, Larina Turizm Otel İnş.Gıda San ve TİC LTD ŞTİ.  tarafından oluşturulmuştur.

/script>