Larina Hierapolis Thermal Hotel

Karahayıt / Pamukkale

Larina Ninova Thermal

Karahayıt / Pamukkale

Denizli / Pamukkale / Karahayıt mevkiinde merkezdeki tesisimiz, Villa bina yapıları ile Termal beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumda 42 dönük araziye sahiptir. Bir birinden bağımsız 2 katlı villa yapılanmasındaki tesisimiz güncel mesafeli tatiliniz için ideal konumdadır.  Tamamı yenilenmiş 330 odalı tesisimizde Bayan-Erkek-Aile Termal havuzları- Türk hamamları- Açık kapalı havuzları- Yemyeşil bahçeşi SPA sı, Kendi Termal kaynağı ile  hizmetinizdedir. Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet veren tesisimiz ve yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * * Tatil köyü standartlarında hizmet vermektedir.     

Karahayıt / Pamukkale

Denizli / Pamukkale / Karahayıt mevkiinde merkezdeki tesisimiz, Villa bina yapıları ile Termal beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumda 16 dönük araziye sahiptir. Mesafeli Turizm koşullarında dizayn edilmiş tesisimiz güncel mesafeli tatiliniz için ideal konumdadır.  95 odalı tesisimizde Karahayıt Termal sulu havuz, Türkhamamı, Sauna, Masaj odaları Spa , Açık kapalı havuzu, bahçesi ve Kendi Termal kaynağı ile  hizmetinizdedir. Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet veren tesisimiz ve yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * yıldızlı otelstandartlarında hizmet vermektedir.     

hijyen otel logo transparan.png
güvenli turizm.png
güvenli turizm.png
hijyen otel logo transparan.png

Larina Family Resort

Kestel / Alanya

Kestel / Alanya

Alanya Kestel mevkiindeki tesisimiz, 35 dönümlük araziye sahiptir. Denize 750 m uzaklıkta bulunan tesisimizin 250m uzunlukta özel kumsalı, 3 Adet yüzme havuzu, Su kaydırağı, Türk Hamamı, mini club ve gün boyu animasyon faaliyeti ile Tamamı yenilenmiş 84 standart 246 adet family odası bulunmaktadır. Aile Konaklamaları için ideal bir tatil sunan tesisimizde Hijyen Otel yaklaşımı ile hizmet verilmekte olup,yaklaşımımız ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Tesisimiz * * * * * OTEL standartlarında hizmet vermektedir.     

hijyen otel logo transparan.png
güvenli turizm.png

Karahayıt / Pamukkale

tamamı

yenilenen

tesis

Larina İncila Suite Hotel

Galata / İstanbul

Galata / İstanbul

1895 yılında inşa edilen İncila Suite, İstanbul şehrine özel bir otel konumundadır. Şehir merkezi sadece 1 km uzaklıkta ve hava alanı 45 dakika kadar yakınınızda. Uygun konumuyla otelimizden şehrin görülmesi gerekli  noktalarına ulaşmak çok kolay.
İncila Suite kusursuz bir hizmet ve konuklarını rahat ettirecek tüm imkanları sunuyor. Her odada ücretsiz Wi-Fi, 24 saat ön büro, hızlı check-in/check-out, bavul depolama, halka açık yerlerde Wi-Fi gibi olanaklar oteldeki birçok imkandan sadece birkaçı.
6 oda kapasiteli tesisimizde Deluxe Suite, Deluxe Oda ve Ekonomik oda seçeneklerinden birini seçebilirsiniz 

hijyen otel logo transparan.png
güvenli turizm.png

Larina Cave Hotel

Ürgüp /Kapadokya

Kapadokya / Nevşehir

Kapadokya, Nevşehir' de yakında hizmetinizde olacak, grubumuz yeni oteli LARİNA CAVE HOTEL; Aile ve Balayı konsepti ile sizlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

El emeği, göz nuru ile hazırlanmış oyma kaya otelimiz de , anılarınızda ve  tatil planlarınızda yer almak arzusundayız.      

larina cave hotel kapadokya
larina cave kapadokya oda
hijyen otel logo transparan.png
güvenli turizm.png
larina cave kapadokya manzara
 
/script>