Natura Turizm Yaklaşımı

Tarımsal Turizm ve Eko turizm alternatif turizm çeşitlerinin bir arada yorumlanması ile LARİNA HOTELS bünyesinde faaliyet gösteren Larina Vista Wellnes Spa Pamukkale otelimizde misafirlerimizi, sunduğumuz NATURA TURİZM anlayışı ile yenilenmeye, doğa ile barışmaya, zindeleşmeye davet ediyoruz.... 

Alternatif bir turizm tipi olarak görülen tarımsal turizm 2000 li yıllardan sonra köy ve kasabaların kalkınma desteği olarak görülmüştür. Kırsal Turizm yada Tarımsal Turizm gelen konukları çiftlikler ve/veya diğer tarımsal alanlarda ağırlayarak turizm hizmeti veren bir ticari işletme olarak tanımlanabilen, tarımsal turizm işletmelerinin verdiği hizmetler olarak tanımlanabilir.

Diğer Alternatif bir turizm tipi olarak ise çevreye duyarlı, yerel halkın alışkanlıklarına, kültürlerine müdahale etmeden yapılan doğaya dayalı turizme eko turizm denir. Uluslararası Eko turizm Topluluğu TIES’ e ekoturizmi çevreyi koruyan ve yerel halkın refahını gözeten, doğal alanlara karşı duyarlı seyahattir olarak tanımlamaktadır..

Tanımlarından da anlaşılacağı üzere Kırsal hayata, Doğal kaynaklara, tatile gelinen yerdeki kültürel değerlere saygıyı ve deneyimleyerek değerini anlamayı amaçlayan turizm hareketimizi birlikte oluşturacağız.

Beraber fide dikeceğiz;

Beraber süt sağacağız;

Beraber tarlamızdan ot-taş toplayacağız;

Berber yumurta toplayacağız;

Beraber  hayvan dostlarımızın bakımlarını yapacağız;

Beraber ekim döneminde ekim, biçim döneminde biçim yapacağız;

Beraber tarlamızı süreceğiz;

Beraber doğal değerlerimizi yaşayarak deneyimleyeceğiz; tabii siz isterseniz.....

LARİNA HOTELS  | Karahayıt Mah.125 Cami  Sk.

No 26/1Pamukkale-DENİZLİ

güvenli turizm.png
hijyen otel logo transparan.png
Natura Turizm.png
Güvenli Thermal Kaplıca.png
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon

© 2020 Larina Hotels, Larina Turizm Otel İnş.Gıda San ve TİC LTD ŞTİ.  tarafından oluşturulmuştur.

/script>