5İBİRYERDE

kampanyası uygulama koşulları

1-ERKEN REZERVASYON' da  % 40 İNDİRİM  (LARİNA FAMİLY RESORT HOTEL' de geçerlidir.)

LARİNA FAMİLY RESORT HOTEL ALANYA tesisimizde 2021 sezonu rezervasyonlarında ödemenin tamamının rezervasyon anında ( Tamamı Nakit / Tamamı Kredi Kartı Tek sefer veya Tamamı Kredi kartı ile maximum 9 Taksitte yapılması) ödenmesi halinde  minimum 4 gece rezervasyonlarda rezervasyon bedeli üzerinde % 40 indirim yapılarak, rezervasyon bedeli tahsil edilir.   

2-% 20 ÖN ÖDEME BAKİYE GİRİŞTEN 5 gün ÖNCE ÖDEMELİ  (Tüm LARİNA OTELLERİ' nde geçerlidir.)

Tüm LARİNA otellerinde 2021 sezonu minimum 4 gece konaklamalı İleriye dönük olarak yapılacak rezervasyonlarınızda, rezervasyon anında % 20 ödeme, Bakiyeyi girişten 5 gece önce tamamlamak üzere rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında gerek peşinat, gerekse bakiye kısımları Nakit-Kredi Kartı tek sefer, veya Kredi kartına max 9 taksitle ödenerek tahsil edilebilir. 

3-5 GECE KONAKLAMALARDA 150 TL AKARYAKIT KATKISI (LARİNA HOTELS PAMUKKALE Otellerinde geçerlidir.)

Tüm LARİNA PAMUKKALE otellerinde 2021 sezonu minimum 5 gece konaklamalı DOUBLE (minimum iki kişi) ve üstü rezervasyonlarınızda, Oda başına 150 TL akaryakıt katkısı uygulanır. Akaryakıt  katkısı Nakit olarak verilmemekte olup, minimum İki kişilik ve üstü konaklamalarda, oda başına; Pamukkale' de anlaşmalı olan benzin istasyonumuzdan akaryakıt alımı olarak gerçekleştirilmektedir. 

 

4-0-12 YAŞ 2 ÇOCUK ÜCRETSİZ (LARİNA FAMİLY RESORT HOTEL' de geçerlidir.)

LARİNA FAMİLY RESORT HOTEL ALANYA tesisimizde 2021 sezonu, AİLE ODASI  konaklamalarında, minumum 3 büyük konaklaması yanında ve 3 tam ücret ödenmesi halinde;   2 adet 0-12 yaş çocuk konaklaması ücretsiz olarak fiyatlandırılacaktır.  

5-FİYAT FARKI İADE GARANTİSİ (Tüm LARİNA OTELLERİ' nde geçerlidir.)

Tüm LARİNA HOTEL tesisimizde 2021 sezonu, rezervasyonlarında rezervasyon yapılan tarihte Tesislerimiz bazında anlaşılmış fiyatla, tesise giriş günü aynı şartlardaki rezervasyonun fiyatının düşük olması halinde oluşacak fiyat farkı anında yapılmış ödeme tipi şeklinde iade edilecektir.

 

**Kampanyamız şartları 6.2.2021 tarihi dahil yapılmış 2021 rezervasyonlarda geçerlidir.

**Kampanyamız koşulları her bir kampanyanın altında belirtilmiş uygulama koşullarında ve belirtilen tesislerde geçerlidir.

**Kampanyamız tesislerimiz resmi web siteleri üzerinden Call Center ve Rezervasyon departmanlarımızda yapılmış rezervasyonlar için geçerlidir.

**Kampanyamız tesislerimiz oda kapasiteleri ile sınırlı olup kapasitenin dolması halinde yayında olmasına rağmen uygulanamayabilir.

**Rezervasyonların iptali halinde aksi belirtilmeyen hallerde  “https://www.larinahotels.com/rezervasyoniptalşartları” sayfamızda yer alan koşullar geçerli olup, şartlar aşağıda ayrıca belirtilmiştir.

 

KESİNTİSİZ İPTAL:  TATİL HİZMETİNİN KULLANILMASINDAN ( otele giriş tarihinden) ÖNCEKİ 30 gün ve öncesini kapsamaktadır.
Otelimize girişinize 30 ve daha fazlası gün olması halinde hiçbir kesinti yapılmadan rezervasyonunuzu İPTAL EDEBİLİRSİNİZ….

LÜTFEN DİKKAT .! Ödemenizi taksitli banka kartları ile yapmış ve ödemenizin üzerinden 2 gün geçmiş ise KESİNTİSİZ İPTAL SÜRECİNDE OLMANIZA RAĞMEN banka komisyon oranları ve banka ödül puan ve/veya yüzdeleri kesintiler düşüldükten sonra geri iade yapılacağını önemle hatırlatmak isteriz
Kesintisiz İptal süresi sonrasında yapılan; REZERVASYON İPTALİ taleplerinde:
a-)Otelemize giriş tarihinize 29 ile 14(dahil) gün olan dönemlerde yapılan İPTALLERDE %15
b-)Otelemize giriş tarihinize 13 ile 7( dahil) gün olan dönemlerde yapılan İPTALLERDE % 25
c-)Otelemize giriş tarihinize 6 gün ile 2(dahil) gün kala yapılan İPTALLERDE %50
d-)Otelemize giriş tarihinize 1 gün ile giriş günü yapılan İPTALLERDE %100kesinti yapılarak rezervasyonunuzun iptal işlemleri gerçekleştirilebilir. Haber vermeksizin otele gelmeme halinde ise İPTAL işlemi gerçekleşmediği için herhangi geri ödeme işlemi yapılmamaktadır.
REZERVASYON İPTAL işlemlerinin sizlerle, otelimiz arasında yapılacak yazışmalarla gerçekleşmesi esastır. Bu anlamda sözlü iptal talepleri değerlendirilmemektedir.
Tesisimize rezervasyon yaptırmış misafirlerimiz yukarıda yer alan Rezervasyon İptal şartlarını kabul etmiştir. 

 

**2 nolu Kampanyamız kapsamında gerçekleşmiş rezervasyonlarınızda yukarıda yer alan iptal şartlarının haricinde tesislerimize girişten 5 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu kesintisiz olarak iptal ettirebilirsiniz. Tesise girişinize 4 gün ve sonrası günlerdeki yapılacak ise yukarıda yer alan c ve d maddeleri uygulanacaktır.

**LARİNA FAMİLY RESORT HOTEL’ imizde 1 ve 2 nolu kampanyalar bir arada kullanılmaz.

**Kampanyamız Resmi ve Dini Bayramlar tarihlerinde, konaklamanız 4 gece ve üzeri olsa dahi geçerli değildir.

 
/script>